SLOVNAFT EXTRALIGA

AKTUALITY
  NEWS

9.júl - Tabuľku našej Slovnaft extraligy vedie Poprad(Peťo). GRATULUJEME

8.júl - Poprad je vo veľkej pohode. Pred plným štadiónom deklasoval Žilinu vysoko 12:2. Žilina  s takýmyto výkonmi do Extraligy
nepatrí, mali by zmeniť polovicu hráčskeho kádra a vedenie klubu, inak hokej v Žiline pojde dolu vodou.

8.júl - Trenčín je stále vo veľkej kríze, fanúšikovia žiadajú hlavu trénera, ale vedenie klubu o tom nechce ani počuť. V dvojzápase s Martinom neuhral ani bod, s hrozivým skóre 8:15. Potom si však aspoň kúsok napravil svoju povesť víťazstvom nad Košicami 2:1 po nájazdoch. trenčín tak oplatil prehru z prvého zápasu 2:1.

8.júl - Skalica vyhrala nad Banskou Bystricou vysoko 5:2

8.júl - Poprad uštedril debakle Trenčínu a to po výsledkoch 9:2 a 7:1 GRATULUJEME

8.júl - Banská Bystrica vyhrala obydva zápasy nad Trenčínom 4:1 a 3:2

8.júl - Poprad vyhral jednoznačne nad Slovanom 4:0

8.júl - Banská Bystrica rozrielala Žilinu vysoko 9:1 GRATULUJEME

8.júl - Zvolen vyhral nad favorizovaným Martinom 3:0 GRATULUJEME

8.júl - Banská Bystrica odohrala dvojzápas proti Zvolenu ktorí hral zároven svoje prvé zápasy ale odohral ich dobre lebo Banská Bystrica vyhrala 4:1 a 2:1

7.júl - Košice prekvapujúcu vyhrali nad rozbehnutým Popradom 7:4 GRATULUJEME

7.júl - Skalica včera prežívala ťažké časy a to preto lebo prehrala dva zápasy doma . Ako prvý si na Skalici zgustol Poprad ktorí vyhral vysoko 6:0 a potom Košice ktoré vyhrali o gól 2:1

6.júl - Banská Bystrica hostila Liptovský Mikuláš ktorý chcel v Bysrici naplno bodovať ale Petrík bol proti . uz v 52 sekunde zapasu Banská Bystrica vyhrávala 1:0 . O niecelé 4 minúty bolo vyrovnané , Ale Bystrica hned na to odpovedala a bolo 2:1. Banská Bystrica potom zvíšila svoj náskok o 3 góly a bolo o víťazovi rozhodnuté . Banská Bystrica vs. Liptovský Mikuláš 5:3

5.júl - zápasy medzi Banskou Bystricou a Košicami boli veľmi vyrovnané a to preto lebo Banská Bystrica vonku prehrala 4:5 , ale doma vyhrala 5:3

5.júl - zapas medzi Popradom a Skalica bol od začiatku napínavý a to potom že sa zápas prehúpol až do predĺženia zo šťastejším koncom pre poprad ktorí vyhral 7:6 po predĺžení

5.júl - Súboj adminov 99matto99 vs. Peto nedopadol dobre pre Banskú Bystricu lebo dostala debakel 1:5 od Popradu

5.júl - zápas medzi Skalicou a Banskou Bystricou od začiatku poznal víťaza a to preto lebo skalica držala tempo hry a preto je výsledok 3:1 pre skalicu

5.júl - Skalica privítala na svojom štadióne majstrovský Slovan v ktorí chcel naplno bodovať , ale nakoniec mu ostali oči iba pre plač lebo Sklaica vyhrala 2 gólovím mankom 4:2

5.júl - prvý zápas tejdo ligi sa konal na zimnom štadióne v Banskej Bystrici ktorá hostila Martin . Banská Bystrica od začiatku stretnutia hrala lepší hokej a preto sa už v 2 minúte Banská Bystrica viedla 1:0 . O 3minúti na to Banská Bystrica dala gól na 2:0 a zdalo sa že o víťazovy je rozhodnuté , ale Martinčania sa nevzdávali a o niecelých 10 min. bolo vyrovnané . Potom sa do čierneho vačsinou triafali iba banskobystričania a preto Banská Bystrica vyhrala 7:4